Jõulu eel hakkasid lähenema sõbrad-tuttavad:“Kas sa pühadeks Eestisse ka lähed?”
“Lähen.”
“Too siis Eesti euromünte ka, ma kogun.”
No vaat siis, poleks nii suurt rahahuvi nii paljude ontlike inimeste poolt oodanud.
Tallinnas kiskus asi kiiva. Käisin pangas, teises ja kolmandaski. Igal pool stardipaketid otsas.
Ju peab siis raha armastavatele Euroopa sõpradele teatama, et raha armastavad eesti inimesed on neist ette jõudnud ja pangad tühjendanud.
No lõpuks ikka sai.
Ühtlasi selgus, et euroopa eurosid eesti eurodeks vahetada ei saa. Veel.
Kauneim linn on Eestis Haapsalu
-
Mul oli lihtsalt täiuslik nädalavahetus! Suvi, see päris suvi, rannailm ja
kleidikandmise aeg, on käes. Ilusaim aeg aastast!
Laupäeva hommikul käisin lin...
2 nädalat tagasi